درباره آکادمی موفقیت

آکادمی موفقیت ایران

شماره ثبت  : ۴۶۸۳۰IRAN

مکان دفتر: شهر کرمانشاه / تهران

شروع فعالیت : ۲۰۰۹ March 

هدف آکادمی : آموزش اصول علمی و عملی موفقیت

شماره شامد : ۱-۱-۷۶۹۰۲۷-۶۵-۰-۴

همراه اینماد : ** در فروشگاه

 

مختصری از آکادمی موفقیت:

به دلیل نبود مرکزی جهت نظام مندسازی مطالب در حوزه موفقیت برخی از هموطنان در مواجه با افراد سود جو و یا برخی از افراد با ارائه مطالب با جنبه تبلیغات صرف که مبالغ بالایی را دریافت می دارند روبرو می شوند.  یا اینکه آموزه های بعضاً نادرستی را به دست می آورند. که برخی از این بخش ها بر آینده برخی از آنها تاثیرات نا مناسبی به همراه دارد.
لذا در این بخش سعی شده تا مطالب اساتید به نام ایران اسلامی که دارای سالها سابقه و همچنین دست آورد های مرتبط نیز بوده اند را جمع آوری و به هموطنان ارائه گردد. زیرا مطالبی که در کتاب های خارجی توسط اساتید خارجی تدریس می گردد با فرهنگ و ساختار اقتصادی و فرهنگی ما هماهنگی کاملی را به همراه نداشته و کاربرد مطالب آموخته شده را با مشکل مواجه می سازد.

هدف آکادمی موفقیت

از این رو از تمامی صحب نظران و اسایتد در این حوزه دعوت می شود. تا در صورت تمایل برای هدف مند سازی، ارسال آموزشها، برگزاری همایش ها و یا سمینار ها و ….  در این حوزه با مدیریت وبسایت تماس گرفته و یا با شماره های ارتباطی تماس حاصل فرمایند. به امید آنکه روزی بتوانیم جمله « موفق یعنی ، ایرانی » را در تمام دنیا به ضرب المثل تبدیل نماییم.

آکادمی موفقیت فعالیت خود را متمرکز نموده و با هدف ارئه خدمات در زمینه موفقیت فردی و سازمانی و نیز آموزش های کاربردی در این زمینه با گرد هم آوردن متخصصین در رشته های مرتبط با این امر تولید محتوای آموزش بر گزاری جلسات،سمینار های موفقیت، مشاوره های تخصصی و نیز برنامه ریزی های شخصی و سازمانی برای افراد و موسسات و کارخانه جات را در کارنامه خود دارد. بخش هایی زیادی از وبسایت توسط مطالب استاد سامان کرمی به صورت ویدئو و متن ارائه گردیده است.

 

استاد سامان کرمی

مهندس سامان کرمی متولد ۱۳۶۶ در یکی از خانواده های معمولی کرمانشاهی است، و برخی ها او را آنتونی رابینز ایران لقب داده اند.

 

درباره بنیان گذار آکادمی موفقیت :

( برگرفته از سایت و مصاحبه با مجله تکران )

سامان کرمی شخصیتی بسیار سر زنده دارد. به گفته او سعی می کند تا در تمام مواردی که در زمینه موفقیت مثال می آورد از زندگی خودش و دست آورد های خود و یا نزدیکان باشد و نه از اساتید و افراد خارجی. موفقیت های خود را در زندگی از ابتدا به صورت داستان تعریف می کند. و ماجراهای جالبی را که در زندگی بر او گذشته معمولاً از دورانی کودکی تا زمان حال به صورت بسیار کوتاه مثال می زند تا در هر زمینه ای برای حضار ایجاد انگیزه نماید.
داستان معمولاً از آنجا شروع می شود : در کودکی از بیماری قلبی و تنفسی رنج می برد و به ناگاه

در امتحان ورزش ثلث اول، سال اول دبیرستان که به شدت مورد تمسخر قرار می گیرد سعی بر تغییر زندگی خود می گیرد!! و در کمتر از یک سال در تیم نوجوانان والیبال شهر خود مقام کسب کرده و ناممکن های زندگی خود را یکی پس از دیگری به چالش می کشد ….

او تا کنون در کارخانجات بزرگ خاورمیانه و شرکت های کوچک و بزرگ فعالیت های مختلف و متفاوتی را انجام داده. خود او می گوید که با سِمت کارگر فنی وارد کارخانه تولید قطعات جلوبندی خودرو شده است و کار خود را در بخش صنعت ادامه داده است. او در حین کار تحصیلات خود را در مقاطع بالاتر ادامه داد و مهارت های گوناگونی را کسب نموده خود او می گوید شاید عجیب ترین اتفاق زندگی او پیشنهاد مشاور مدیریت کارخانه بود وقتی برای سر زدن به یک دوست قدیمی به آنجا رفته بود!

 

برگزاری سامان کرمی به سبک آنتونی رابینز

استاد کرمی تاکنون در اماکن فراوانی مانند دانشکده کارآفرینی، هنر، معماری، دانشگاه تهران، دانشکده فنی، علوم انسانی، رازی، پژوشکده ها و …

و سالن های همایش شهرستانهایی مانند کرمانشاه، بوشهر، قم ، مرکزی و برج آزادی، هتل اسپیناس ، برج میلاد و … برای بیش از هزاران نفر از دانشجویان، هنرآموزان، بازرگانان، در اماکن دولتی-خصوصی و … سمینارهای « انگیزشی – موفقیت در کار و زندگی  » را برگزار نموده است.

به قول خودش حساب تعداد و مکان های برگزاری را دیگر فقط از دفتر برنامه ریزی هایش می توان پرسید. عقیده داره در دانشگاه بسیاری از موضوعات را به ما نمی آموزند. البته سبک برگزاری های تمام سمینار های او بسیار جالب است (چند فیلم از برگزاری های خود را برای مجله هدیه آورده بودند) برگزرای سمینارهای شبیه آنتونی رابینز، همراه با جنب و جوش انرژی بالا البته همراه با پرسش و پاسخ در طول برگزای ها نیز شاید وجه تمایز و یادسپاری استاد کرمی باشد. شعار  «علم موفقیت آموختی است!» معمولاً هماهنگ در پایان سمینارها توسط هنرجویان بیان می شود.

به امید ایرانی آباد، ایرانیانی موفق، همراهانی پر انرژی

 

هشدارهای آکادمی موفقیت

  • آکادمی موفقیت هیچ گونه همکاری با سایر سایت های غیرعلمی مانند قانون جذب، راز ، موفقیت با ذهن و اندیشه ، فروش پکیج های موفقیت با تخیل ، اساتید حوزه درمانگری و … را ندارد و هرگونه استفاده از نام آکادمی موفقیت به جز موارد مندرج در وبسایت IranSuccess.Com  غیر مجاز بوده و به آکادمی موفقیت ارتباطی ندارد.
 
  • استفاده از مطالب آموزشی خریداری شده صرفاً برای فرد دریافت کننده خدمات مجاز بوده و در اختیار قرار دادن آن به سایرین از لحاظ اخلاقی و عرفی صحیح نمی باشد. ( حتی اگر آنرا از ما رایگان دریافت کرده اید) اگر او را واقعا دوست دارید : بگذارید هر کس برای رشدش هزینه اش را پرداخت کند تا برای او تاثیر گذار باشد. ( دارن هاردی )
 
  • استفاده از مطالب مندرج در صفحات عمومی سایت ( غیر VIP ) تنها با ذکر منبع ( آکادمی موفقیت ایران ) و داشتن لینک خروجی به منبع آن مجاز می باشد.
 
  • هرگونه خدمات حضوری دریافت شده در دفاتر آکادمی مانند هیپنوتیزم ، جلسات ، تغییرباور و … را تنها از طریق همان شعبه با شماره مستقیم پیگیری نمایید. پیگیری های خریدها و پرداخت های اینترنتی در وبسایت را می توانید در ایمیل ها و شماره های پشتیبانی سایت انجام دهید.

همایش بیندیشید و ثروتمند شوید آکادمی موفقیت

آکادمی موفقیت ایران

شروع
پرسشی دارید؟
پیش به سوی موفقیت!
سلام
اگر سوالی داری این پایین تو واتس آپ پیام بده
زود جواب می دیم :)