موفقیت آسان #1

به نوبه خودم خوشحالم که در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز می باشم.
روال کاری این ویدوئو ها به این صورت هست که فایل هایی در زمینه های مختلف به صورت هدفمند در زمان تقریبی 15 دقیقه برای هر موضوع آماده شده و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. لطفا تا اجرای کامل فایل های هر بخش به بخش بعدی مراجعه نکنید.

یک سوال چرا ویدئو های کوتاه؟

خوشبختانه در ایران با توجه به رشد و شکوفایی صنعت چاپ و نشر و همچنین نفوذ تکنولوژی این امکان فراهم شده تا حتی دوستانی که تنها در زمان های فراغت خود کتاب می نویسند، آنرا به صورت دیجیتالی و یا Pdf در دنیای اینترنت نشر دهند و این باعث فراگیر شدن دانش در جامعه می گردد و بسیار عالیست.

حالا چرا ما ویدئو ها را به شما پیشنهاد می کنیم؟
اگر در دوره های تخصصی پیشرفته مربوط به روش های آموزشی شرکت کرده باشید و یا از کسانی که در این دوره ها شرکت کرده اند بپرسید به شما خواهند گفت که میزان یادگیری توسط صوت و تصویر همزمان با حرکت امکان به یاد سپاری مطالب بعد از یک روز 70 درصد و امکان به یاد سپاری تنها با کلام در حدود 50 درصد و با نوشتار یا دیدن تا 30 درصد خواهد بود.
اما این تنها بخشی از قضیه است ما هیچ گاه خواهان این موضوع نیستیم که شما مطالعه نکنید و یا از منابع دیگر استفاده نکنید. با توجه به گزارش های آماری که از دوستان مختلف و منابع به دست آمده مردم کشور عزیزمان برای مطالعه وقت چندانی صرف نمی کنند تا مطالب مفید بیاموزند! با توجه به سرانه بسیار پایین مطالعه در ایران و نیز نداشتن منابع هدفمند متاسفانه اگر در یک جمع بندی سر انگشتی بخواهیم بررسی کنیم مطالعه روزانه هر فرد تقریبا به اندازه یک جمله که در یک فایل ویدئویی مشاهده کنند بیشتر نیست!
آکادمی موفقیت ایران تلاش دارد که با ادغام این دو مسئله یعنی به یاد سپاری بیشتر مطالب و ارائه حجم بیشتر مطالب به همراه
صرفه جویی در فضا و زمان شما ویدئو های کوچک را در زمان هایی که واقعا فرصت شما برای انجام هیچ کار دیگری مناسب نیست را به کار ببندید. مثلا داخل مترو یا حتی سفر درون شهری مانند تاکسی.

3 دیدگاه در “موفقیت آسان #1

 • آوریل 7, 2019 در 12:29 ب.ظ
  پیوند یکتا

  یکم از حاشیه ها کم کن و سریع تر برو سر اصل مطلبی که داخل هر ویدئو می خوای بگی.

  • آوریل 11, 2019 در 9:04 ق.ظ
   پیوند یکتا

   دوست عزیز سلام
   ضمیر نا خود آگاه با شعر و داستان و مثل می آموزد. برای همین با توضیحات سعی در قرار گیری سطح بالای یادگیری برای همراهان هستیم.
   با تشکر از حسن توجه شما

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.