درباره آکادمی

آکادمی موفقیت ایران

شماره ثبت : 46830

مکان دفتر: شهر کرمانشاه / تهران

شروع فعالیت : 2014

هدف: ارتقاء و اشاعه اصول علمی و عملی موفقیت

 

مختصری از آکادمی:
به دلیل نبود مرکزی جهت نظام مندسازی مطالب در حوزه موفقیت برخی از هموطنان در مواجه با افراد سود جو و یا برخی از افراد با ارائه مطالب با جنبه تبلیغات صرف
که مبالغ بالایی را دریافت می دارند روبرو می شوند.  یا اینکه آموزه های بعضاً نادرستی را به دست می آورند. که برخی از این بخش ها بر آینده برخی از آنها تاثیرات نا مناسبی به همراه دارد.
لذا در این بخش سعی شده تا مطالب اساتید به نام ایران اسلامی که دارای سالها سابقه و همچنین دست آورد های مرتبط نیز بوده اند را جمع آوری و به هموطنان ارائه گردد. زیرا مطالبی که در کتاب های خارجی توسط اساتید خارجی تدریس می گردد با فرهنگ و ساختار اقتصادی و فرهنگی ما هماهنگی کاملی را به همراه نداشته و کاربرد مطالب آموخته شده را با مشکل مواجه می سازد.
از این رو از تمامی صحب نظران و اسایتد در این حوزه دعوت می شود. تا در صورت تمایل برای هدف مند سازی، ارسال آموزشها، برگزاری همایش ها و یا سمینار ها و ….  در این حوزه با مدیریت وبسایت تماس گرفته و یا با شماره های ارتباطی تماس حاصل فرمایند.
به امید آنکه روزی بتوانیم جمله « موفق یعنی ، ایرانی» را در تمام دنیا به ضرب المثل تبدیل نماییم.

آکادمی موفقیت فعالیت خود را متمرکز نموده و با هدف ارئه خدمات در زمینه موفقیت فردی و سازمانی و نیز آموزش های کاربردی در این زمینه با گرد هم آوردن متخصصین در رشته های مرتبط با این امر تولید محتوای آموزش بر گزاری جلسات،سمینار های موفقیت، مشاوره های تخصصی و نیز برنامه ریزی های شخصی و سازمانی برای افراد و موسسات و کارخانه جات را در کارنامه خود دارد.

بخش هایی زیادی از وبسایت توسط مطالب استاد سامان کرمی به صورت ویدئو و متن ارائه گردیده است

 

استاد سامان کرمی

مهندس سامان کرمی متولد 1366 در یکی از خانواده های معمولی کرمانشاهی است، و برخی ها او را آنتونی رابینز ایران لقب داده اند.

شخصیتی بسیار سر زنده دارد. به گفته او سعی می کند تا در تمام مواردی که در زمینه موفقیت مثال می آورد از زندگی خودش و دست آورد های خود و یا نزدیکان باشد و نه از اساتید و افراد خارجی. موفقیت های خود را در زندگی از ابتدا به صورت داستان تعریف می کند. و ماجراهای جالبی را که در زندگی بر او گذشته معمولاً از دورانی کودکی تا زمان حال به صورت بسیار کوتاه مثال می زند تا در هر زمینه ای برای حضار ایجاد انگیزه نماید.
داستان معمولاً از آنجا شروع می شود: در کودکی از بیماری قلبی و تنفسی رنج می برده و به ناگاه در امتحان ورزش ثلث اول، سال اول دبیرستان که به شدت مورد تمسخر قرار می گیرد سعی بر تغییر زندگی خود می گیرد!!
و در کمتر از یک سال در تیم نوجوانان والیبال شهر خود مقام کسب کرده و ناممکن های زندگی خود را یکی پس از دیگری به چالش می کشد ….

او تا کنون در کارخانه جات بزرگ خاورمیانه و شرکت های کوچک و بزرگ فعالیت های مختلف و متفاوتی را انجام داده. خود او می گوید که با سمت کارگر فنی وارد کارخانه تولید قطعات جلوبندی خودرو شده است و کار خود را در بخش صنعت ادامه داده است.
او در حین کار تحصیلات خود را در مقاطع بالاتر ادامه داد و مهارت های گوناگونی را کسب نموده خود او می گوید شاید عجیب ترین اتفاق زندگی او پیشنهاد مشاور مدیریت کارخانه بود وقتی برای سر زدن به یک دوست قدیمی به آنجا رفته بود!!

تا کنون در دانشگاه های، اماکن دولتی و خصوصی شهر کرمانشاه برای بیش از هزاران نفر از دانشجویان، افراد ، بازرگانان و… سمینارهای «انگیزشی – موفقیت زندگی و علمی » را برگزار نموده است. عقیده داره در دانشگاه بسیاری از موضوعات را به ما نمی آموزند. شعار «علم موفقیت آموختی است!» معمولاً هماهنگ در پایان سمینارها توسط هنرجویان بیان می شود.

به امید ایرانی آباد، ایرانیانی موفق، همراهانی پر انرژی

آکادمی موفقیت ایران