هیپنوتیزم

برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای رسیدن به آرزو ها

هیپنوتیزم

هیپنوتیزم یکی از روش هایی است که بصورت هیپنوتیزم مدیکال یا پزشکی کاربرد فراوان داشته و دارد. اما استفاده از آن احتیاج به زمان و مهارت بالاست پس به همین خاطر بسیاری از پزشکان در تمام جهان سعی در استفاده از روش های سریع دارویی دارند. شاید خیلی از فیلم های اجرای هیپنوتیزم را دیده باشید که یک شخص روی یک صحنه به مانند چوب خشک شده و یا نتوانسته که دیگر سخن بگوید و ….

اما در اینجا ما قصد نداریم خودمان و دیگران را مضحکه کنیم!؟ به نظر شما کسی که به مدت یک تا دو ساعت مثل چوب خشک شده باشد چه فایده ای دارد؟ تقریبا هیچی

یا اگر کسی توانسته باشیم به مدت 10 دقیقه زمان را در ذهن او متوقف کرده باشیم باز چه ؟ باز هم هیچ؟

اما از آنجا که در بسیاری از کتاب های انگیزشی راجع به ضمیر ناخودآگاه صحبت می شود. بگذارید مطلب را مشروح به شما توضیح دهیم. در درون هر یک از ما یک ضمیر ناخودآگاه لجباز و بسیار بسیار قدرتمند وجود دارد.

برای شرح بهتر آن می خواهم زمانی را که یک کشتی بزرگ باری به ساحل نزدیک می شود و توسط یک یدک کش به اندازه یک چهلم (چهل بار کوچکتر) از اندازه خود کشتی تا اسکله کشیده می شود را تجسم کنید. این یدک کش کم زور و کوچک اما منطقی همان خود آگاه ماست.

حالا می خواهیم با این یدک کش آن غول بزرگ را به دریای بی کران توانایی برگردانیم!! اوووه چه عالی .

یکی از خواص ضمیر نا خودآگاه شکل گیری از 3 الی 20 سالگی است. یعنی دقیقا همان زمانی که در جامعه ایرانی به شخص می گویند بچه است هیچی نمی فهمه!! حالا بماند با این اوصاف در بخش مربوط به آکادمی موفقیت سمینار ها و کلاس های غول خود را برگزار کرده ایم. به این مرحله می رسیم که حالا ارزش ها و باور هایی که در غول ناخودآگاه ما نهادینه شده قابل تغییر است؟ یا نه باید با آن تا آخر عمر سر کنیم؟

خوشبختانه پاسخ مثبت است 🙂

حال که می توانیم ضمیر ناخودآگاه خود را تغییر دهیم نوبت می رسد به اینکه این کار چطور امکان پذیر است.

 

همان طور که در بخش مربوط به سطوح ادراکی و ذهنی صحبت شد در سطوح زیر

  • سطح محیط 
  • سطح مهارت 
  • سطح رفتار
  • سطح ارزش 
  • سطح باور 

می توان برای تغییر عادات منفی و برنامه ریزی مسیر زندگی تلاش کرد. این راهی است که بسیاری از موسسه ها برای برنامه ریزی به شما پیشنهاد می دهند. اما هر کدام از اینها بنا بر سن و محیط فعلی شما ممکن از از 2 ماه تا 2 سال برای تغییر زمان نیاز داشته باشند.

در خلسه یا خواب و بیدار ( برخی ها می گویند خواب مصنوعی یا هیپنوتیزم ) برای ما اسم این کار هیچ فرقی ندارد ما نتیجه خود را از این روش خواهیم گرفت 🙂

 

___________ مثال __________

مثال : باور شما این است که هر شخصی که ماشین بنز ( مثال است مثلا ماشین چند هزار دلاری سوار است ) یک فرد دزد یا کلاه بردار و قاچاقچی است….

حال ضمیر ناخودآگاه شما نمی گذارد شما آنقدر پول جذب کنید تا آن خودرو یا خودرو در آن رده را خریداری کنید. یا اگر هم خریداری کنید فرایندی را ترتیب می دهد تا مجبور به فروش یا از دست دادن آن شود. اما این روند به صورتی شکل می گیرد که شما متوجه انجام ان نمی شوید.

_________ راهکار ________

اگر شما بتوانید قبل از اینکه این بچه لجباز در زندگی شما خرابکاری کند او را بشناسید و با او حرف بزنید! دیگر چه نیازی هست که این همه اتفاق های نا مناسب در زندگی شما رخ دهد. شاید برخی ها را دیده باشید که زندگی شان همیشه بر مدار پیشرفت است. این افراد ضمیر ناخودآگاهشان همیشه در ثروت آرامش و آسایش قرار داشته. اما اکنون ما چه کنیم؟

در دوره هایی که به صورت کلاس های کمتر از 8 نفر تشکیل می شود ما به شما یاد میدهیم که چطور با ضمیر نا خود آگاه خود به توازن و تعالی برسید و سوار بر این قول شوید!!

 

الف ) شما یاد می گیرید که ضمیر نا خود آگاه چه خصوصیاتی در حال حاضر دارد چه نکته های مثبت و چه نکته های منفی دارد که باید عوض شود؟؟

ب ) ما با خلسه به ضمیر نا خود آگاه شما دوست می شویم 🙂 بعد به زبان آدمیزاد به اون یاد می دهیم که بتونه با سه جواب

  • بله
  • خیر
  • دوست ندارم
  • گزینه چهارم رو یاد نمی دیم چون خطر ناکه!!

با ما ارتباط برقرار کند. حالا می رویم سر اصل موضوع از می پرسیم که مثلا فلان رشته رو دوست داری برای ادامه تحصیل چه کسی بهتر از غول درون شما می تواند به شما جواب دهد!؟ او تمام هر آنچه شما در طول زندگی نیاز داشته اید را دارد. پس بهترین پاسخ ممکن را می دهد. فقط شما آنرا اجرا می کنید.

نه ببخشید خودش هم همه مسیر را اجرا می کند 🙂

فکر کنید به یک بچه سه چهار ساله می گویید که شما فردا او را به گردش می برید. خودش صبح شما را بیدار می کند و بعد …. خب پس دست یابی به موفقیت های بزرگ وقتی غول چراغت دستت باشه اصلا هم سخت نیست.

حالا که ما با غول شما صحبت کردیم. اون یاد گرفت که به زبون آدمی زاد صحبت کنه حالا باید خودت باهاش صحبت کنی.

ما با هم یک اسم هم برای آقا غوله می ذاریم!! انگار که یه بچه کوچولو همیشه همراه شماست.

شما چی دارید. یه غول حرف گوش کن کوچولو. از این به بعد باهاش دوست می شید. ازش می پرسی چی می خواد بهت جواب می ده و شما هم بهش می گید چی می خوای و اون براتون انجام می ده. چه همکاری عادلانه ای.

اما دست آورد های شما حیرت انگیز است.

مثلا وقتی که در خرید یک لباس می خواهید بهترین گزینه را انتخاب کنید ( این مخصوص خانم هاست ) ازش بپرسی این بهترین لباسیه که تو این فروشگاه می تونم پیدا کنم ضرف یک ثانیه جواب می ده!! از سواری غول لذت ببرید.

از این به بعد دیگه زندگی یک شکل دیگر می شود. فقط آن اتفاقی می افتد که باید بیفتد!! و شما به چیزی می رسید که می خواستید برسید. اینجا بهشت است به بهشت خوش آمدید.

بهشت جاییست که همیشه از بودن در آن لذت ببرید.

سامان کرمی ( این جمله هم از خودم بود 🙂 )

یک باور غلط : من از فردا موفق می شوم!

نخیر عزیز من از این خبر ها نیست شما در کوتاه ترین زمان ممکن موفق می شوی نه فردا!

برای مثال اگر شما و دوستانتان (با مهارت های فعلی یکسان) هر کدام 10 میلیون پول داشته باشید

و شما ضمیر نا خودآگاهتان را درست برنام ریزی کنید و دیگران خیر شما از همه سریعتر به 1 میلیارد تومان پولی که می شود خلق کرد دست پیدا کرد. پس شدن با مفهوم زمان در تناقض نیست. شما سریعتر از همه دست پیدا خواهید کرد.

اگر به استفاده عملی از این روش و دیدن نتایج فوری در جلسه کلاس هستید پیشنهاد می کنیم با جلسات حضوری ما همراه باشید.

به دلیل کمبود زمان معمولا یک جلسه در ماه بیشتر برگزاری انجام نمی شود. سعی کنید قبل از پر شدن ظرفیت برای آینده خود یک سکوی پرتاب بسازید.

منتظر حضور تان هستیم

آکادمی موفقیت ایران.