موفقیت در کسب و کار ( دنیای هزاره سوم )

موفقیت در کسب و کار ( دنیای هزاره سوم )

بخشی از موفقیت که ما راجع به اون بحث خواهیم کرد موفقیت مربوط به
موفقیت مالی> موفقیت کسب و کار> تبلیغات مدرن

ما در هزاره سوم زندگی می کنیم زمانی که در اون همه چیز به سمت تبلیغات غیر سنتی جهت دهی شده است.
برای پیشرفت بیشتر در هر زمینه ای باید از بزرگان الگو بگیریم.

ابتدا با نگاهی دقیق به جهان و اقتصاد های پیشرو که در جهان شناخته شده است.
ده برند معتبر و سود آور در جهان را به صورت زیر دسته بندی شده می توانیم مشاهده کنیم.

جالبه فقط دو تا صنعت بی رغیب در این جدول مشاهده می شود نرم افزار و سخت افزار
80 درصد در زمینه های مرتبط با ای تی و نرم افزار هستند و 20 درصد در زمینه های سخت افزار و با افت بازدهی درصدی
بقیه صنایع در حال حاضر سهمی از بازار صدر جدول را ندارند! مثلا Ford با سقوط در رد 44 قرار داره و یعنی صنایعی مثل خوردو و نفت و کشاورزی اولویت های قبلی خود را در جهان از دست داده اند.

ما چگونه به صدر بیاییم؟
کمک از صنعت قدرتمند یا ضعیف ؟؟
انتخاب با خود شماست؟
اما پیشنهاد ما بخش اول است.
چرا بخش اول و چطور؟
در بخش اول صنایع و شرکت های بزرگ را می بینیم که دوست دارند در زمینه مربوط به صنعت فعالیت کنند و کسب و کار کنند اما نمی دانند که چطور؟
حالا خدمات و تولیدات این بخش را بررسی می کنیم. از این تعداد برخی در زمینه تولید قطعات الکترونیکی فعالیت می کنند و برخی در زمینه ارائه خدمات، به دلیل نداشتن زیر ساخت های تکنولوژی در کشور ایران امکان استفاده از بخش اول مقدور نمی باشد. یعنی در بخش تولید رایانه و قطعات اساسی مثل ترانزیستور …. تنها تصمیم و اراده یک صنعتگر کافی نیست، یک طرح ملی نیاز دارد با همکاری دولت که اگر هر کدام از اشخاص که حالا در ایران تمایل به سرمایه گذاری داشته باشد. بنا به تخصص خودم می توانم برای این بخش تا خود کفایی ملی همکاری کنم. البته این هم شرایط بسیار سختی را دارد، صنعت نو پا سرمایه چند میلیون دلاری و حمایت دولت را طلب می کند.
اما برای دوستانی که در بخش دوم علاقه مند به پیشرفت هستند. یک پیشنهاد عالی داریم بهترین پیشنهاد نگاهی به میزان در آمدها در بخش های مختلف صنعت های مربوط به بخش اطلاعات است.

جالب است بدانید بعضی فعالیت ها در زمینه های مختلف حتی یک درصد سود آوری را هم نداشته است! اما همین یک درصد هم چند میلیون دلار بیشتر ارزش دارد. در مباحث بعدی در رابطه با این بخش ها توضیحاتی را خواهم داد.

مهمترین بخش های 72% برتر سهم بازار

Content Marketing
فروش محتوا 22%
محتوا و نقش آن در میزان فروش و نحوه فروش :
با توجه به نرخ گسترده استفاده از موتور های جستجو در کاربرد های کلی شما باید بتوانید در این رقابت جایی برای خود به دست بیاورید. در ایران سایت های بزرگ و پر بازدید تنها از بنرهای تبلیغاتی خود درحدود نیم میلیارد تومان درآمد دارند. البته نا گفته نماند سود شرکت ها نیز در قبال تبلیغات در این سایت ها به همان نسبت بالاست. یعنی در قبال مثلا هزینه 35 میلیون تومان ماهیانه ر سایت فروشگاهی درآمد افزایش یافته اون از این مبلغ بیشتر است. به این فرایند برد- برد گفته می شود.
حال این بخش توسط متخصصین این حوزه احتیاج به نگهداری و به روز رسانی مداوم و تخصصی دارد، تا از گردونه رقابت خارج نشود. اما این به آن معنا نیست که شما نتوانید در کنار سایر دوستان به جمع این شرکت ها بپیوندید اما باشرایط ویژه تر و مشاوره تخصصی تر.

Big Data
اطلاعات بزرگ 17%
شاید شما هم این اصلاح را شنیده باشید
اما این بخش چطور به شما کمک می کند؟ مثال فرض کنید شما برای معرفی محصول خود احتیاج به تبلیغات پیامکی دارید. و بیست میلیون مشترک تلفن همراه وجود دارد. اما شما تنها محصولی دارید که برای افراد دارای کارخانه قارچ کاربرد دارد.
حالت اول شما تصمیم می گیرید که به تمام افراد با هزینه 20 ریال پیامک دهید.
حالت دوم 1 میلیون را به شرکت دارای اطلاعات بزرگ بپردازید تا لیست افراد را به شما بدهد که مشتری بالقوه شما باشند و شما علاوه بر چندین پیامک تماس حضوری به این افراد هدیه و نمونه کار نیز ارسال کنید!
با یک حساب سر انگشتی در حالت اول 400 میلیون ریال یا همان 40 میلیون تومان باید پول پرداخت نمایید. نتیجه مشتریان شما در میان انبوهی پیامک تبلیغاتی فقط اسم شرکت شما را شنیده اند.
در حالت دوم برای مثلا 400 فرد هر کدام 50 هزار تومان هزینه ارسال هدیه و تماس و تبلیغات کنید! آیا دومی بازدهی بیشتری و هزینه کمتری خواهد داشت یا اولی ؟؟
با نیمی از همان هزینه چندین برابر بازدهی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

Marketing Automation
بازاریابی سامان یافته (مکانیزه) 13%
نمونه ای از این بخش بازاریابی به صورت وبسایت، شبکه های اجتماعی و ایمیل به صورت خودکار یعنی به هر نحوی بتوانیم دخالت انسانی را به حداقل رسانیم.
کارها توسط نرم افزار انجام می شود خطاهای انسانی را ندارد و مشاورین و متخصصین بر این بخش نظارت دارند. در این پلتفوم بخش های کاغذی تا حد امکان حذف می شود مدیریت بخش ها جای خودش را به مدیریت آنلاین می دهد.

Mobile Marketing
بازار موبایلی 12%
بازاریابی توسط یا همراه تلفن همراه برای کالا یا خدمات را خرید موبایلی می گویند. خرید و فروش و ارائه محصولات و خدمات روی گوشی تلفن همراه را در این بخش دسته بندی می شود. مثلا فروش یک کالا از طریق نرم افزاری که روی تلفن همراه اجناس دسته دوم یا خدمات خاصی را درخواست می کند.

Social_media_marketing
رسانه های اجتماعی 8%
بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی که قدمتی دیرینه دارند مانند روزنامه، مجلات یا حتی رسانه ای مانند رادیو و دانشنامه های اینها را در خود می گنجاند. کمپین های تبلیغاتی نیز نمونه ای از این بخش هاست. یک رویکرد استراتژیک در این بخش شما را به هدف های خود می رساند.

اگر تنها 10% بیشتر از رغیبان خود به مشتریان خدمات ارائه نمایید. از 50 درصد آنها پیشی گرفته اید. معامله منصفانه ایست!

اگر هم اکنون شما به دنبال موسسه یا شرکتی می گردید که خدمات دیگری را نیز علاوه بر تمام این امکانات را با هزینه های بسیار پایین و تخصصی در اختیار شما قرار دهد. پیشنهاد می کنیم به
اولین سامانه آنلاین تبلیغات در ایران مراجعه نمایید
Eadver.com

Rate this post

2 دیدگاه در “موفقیت در کسب و کار ( دنیای هزاره سوم )

 • مارس 13, 2020 در 12:07 ق.ظ
  پیوند یکتا

  این چه مربی هست که نمیتونه 30 ثانیه بدون اینکه به صفحه نگاه کنه صحبت کنه؟؟؟
  آنتونی رابینز ایران!!!!!!!!!!!!!!
  حرف زدنم بلد نیست هنوز

  • مارس 13, 2020 در 9:10 ب.ظ
   پیوند یکتا

   قطعا مواردی هست که چندین ساعت هم بدون اسلاید و پاور پوینت ( 11 ساعت یصورت یکسره در برگزاری بوشهر ) صحبت می کنند.
   و این بخش چون باید در زمان کوتاه، مطالب ارایه می شد، از سرفصل های مشخص استفاده شده است.
   با تشکر از همراهی شما دوست عزیز

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.