کوچینگ کسب و کار

کوچینگ چیست؟

مربیگری کسب و کار
(BUSINESS COACHING)

 

مربیگری کسب و کار یک رابطه است. رابطه ای که شما از طریق آن، می توانید درباره ایجاد یک کسب و کار، راهنمایی و پشتیبانی بگیرید. مربیگری کسب و کار نه تنها به معنای داشتن یک راهنمای مورد اعتماد است بلکه به معنای داشتن یک نقشه راه درست می باشد.

مربی کسب و کار با استفاده از سوالات خاصی که از شما می پرسد، شما را به یک رهبر خوب برای کسب و کار و کارکنانتان تبدیل می کند. مربی کسب و کار به شما کمک می کند تا فرهنگ شرکتتان را مبتنی بر مسئولیت پذیری و پاسخگویی تنظیم کنید و ایده های درست و مناسب را عملی و اجرایی نمایید.

چطور می توانم دقیقاً به کار مورد علاقه خود دست پیدا کنم؟

شاید شما هم از آن دسته از افراد باشید که آرزو های بزرگی را در سر داشته باشید، اما …..

  • به خاطر ندانستن مسیر دستیابی به آن
  • به خاطر نداشتن الگو
  • از بین بردن انگیزه توسط نزدیکان حتی پدر و مادر
  • به خاطر ندانستن روش های موثر در مسیر پیشرفت

کوچینگ کسب و کار
و یا حتی شاید درگیر شدن در کاری که به آن علاقه ای ندارید، روز ها و روز ها با دلسردی را پشت سر می گذارید. دوست دارید کار مورد علاقه خود را دنبال کنید، شاید حتی سرمایه مالی را هم کسب کرده باشید اما از کار خود و وضعیت خود احساس لذت نمی کنید…..
از این دست دلایل بسیار هستند. که خود شما می توانید لیستی بلند و بالا را به آن اضافه کنید

اما راهکار خروج از دایره نا امیدی چیست؟

برای این منظور استفاده از افراد متخصص یک از اولین و بهترین گزینه های شما باشد.
یعنی اگر دوست دارید یک وکیل کارکشته شوید، بروید و در کنار یک وکیل حرفه ای قرار بگیرید از او پرسش کنید از او بخواهید تا شما را راهنمایی کند که چطور مانند او شوید؟
چطور می توانید در کنار سایر وکلا بدرخشید و کسب و کار پر رونقی را داشته باشید.
اما این راه برای برخی از افراد مشکلاتی را در پی دارد از جمله همکاری نکردن برخی افراد نامی و همچنین در دسترس نبودن این افراد و حتی برخی مواقع بعد زمانی ( شروع کار خاصی در زمان خاصی ) سود آور بوده! برای مثال برخی از تکثیر نوار کاست یا اجاره فیلم های ویدئو درآمدی را به دست آورده اند که عملاً دیگر امکان پذیر نمی باشد.

گزینه دیگری که در دسترس می باشد، قرار گرفتن در مسیر کاریست که دوست داشتید آنرا به انجام برسانید و تلاش و تلاش و تلاش…..
این گزینه هم بسیار عالیست اما ایراد آن شکست های بسیار و ضرر های فراوان چه مالی و چه روحی در مسیر این دستیابی می باشد.

گزینه بعدی پیش رو استفاده از مشاوره های متخصص در این زمینه است، بسیار از این مشاوره ها در زمینه کسب و کار در دانشگاه های معتبر تحصیل کرده و اطلاعات جامع و کاملی برای راهنمایی شما در مسیر رسیدن به هدف های شما را دارند، با کمک از این عزیزان می توانید در مسیر دستیابی با شکست کمتر و همچنین سرعت بیشتر حرکت نمایید.

گزینه آخر که موضوع ماست کوچینگ می باشد.

این لغت بر گرفته از لغت انگلیسی آن به معنی مربی می باشد. یعنی در کنار شما تا گرفتن نشان کسب و کار یا همان مدال طلای مربی گریست همراهی مربی را خواهید داشت.
اما چرا باید از مشاوره همیشگی استفاده کرد، زیرا این عزیزان یک بار یا بیشتر مسیر رسیدن به ثبات پایدار درآمد را در کسب و کارها را طی کرده اند!! البته اگر واقعا طی کرده باشند و با ید از آنها نمونه های کاری و فعالیتی را طلب کنید.

ما افتخار داریم تا با راه اندازی و برند سازی نمونه های بسیار در کسب و کار های فراوان در بخش های مختلف و اصناف گوناگون شما در در مسیر انتخاب و توسعه و رسیدن به قله های شغلی همراهی کنیم. ما شعار نمی دهیم، بله تا قله شما را همراهی خواهیم کرد، این تضمین کار ماست.

حال اگر در هر شغل یا هر سمتی با هر سطح تحصیلاتی که هستید!؟ می توانید با ما همراه باشید و با برنامه های کوتاه و بلند مدت در 5 سال به استقلال کامل مالی در کسب و کار خود برسید. سئوالی که در این باره از ما پرسیده می شود اینست که اصلاً امکان نداره اهداف ما خیلی بزرگ است! بیشتر از اینها زمان می بره! اصلا مگه همچین چیزی ممکنه!

بله دوست عزیزی که این متن رو می خونی شما چیزی رو از دست نمی دی!

  1. جلسه اول بصورت خلاصه می فهمید که علایق شما در زندگی واقعاً چیست؟
  2. جلسه دوم هم یک طرح برای دستیابی به بخش علمی می کشیم.
  3. جلسه سوم هم یک طرح برای دستیابی به بخش عملی اون آرزو می ریزیم.

مشاوره کسب و کار کرمانشاه

حالا اگه بعد از این سه جلسه باز هم شما به نظرتون این کار نشدنی اومد می تونید با کمال میل پولتون رو پس بگیرید. و چیزی رو از دست نداده اید. و فقط یک مقدار معلومات شما افزایش پیدا کرده. حالا اگه با این روش پیش برید در چند ماه آینده چی هستید یک نفر که داره در مسیر آرزو هاش قدم بر می داره و یه هم قدم هم داره. البته این رو بگم که شمایی که دارید توی این مسیر حرکت می کنید با کسی دارید این مسیر رو می رید که یکبار خودش این مسیر رو طی کرده و به اصطلاح به خم و چم کار کاملاً آگاهی داره.

دیگه انتخاب با شماست.

می خوای آرزو ها تو دنبال کنی ما در کنار شما هستیم.
نمی خواهی هم دنبال کنی بهانه هایت در کنار شما هستند.

فاصله شما با ما تنها یک تماس جهت تعیین مشاوره است

تهران

09126956527

کرمانشاه

09354240426

 

در آکادمی موفقیت ایران
موفقیت را علمی بیاموزیم، عملی به کار گیریم