سفر موفقیت چیست؟

سفر موفقیت چیست؟
می خواهم به یادتان بیاید زمانی که با دوستان و همکلاسی هایتان برای اردو داخل ماشین نشسته بودید و به سمت فضای آزاد یا سینما یا نمایشگاه در حال حرکت بودید چقدر به شما خوش می گذشت، اصلاً برای شما مهم نبود چقدر زمان می خواهد یا چه چیز به دست می آوردید! تنها چیزی که از همه بیشتر دارای ارزش بود در کنار دوستان قرار داشتن بود. انسان در ذهن خود در کنار افراد مثل خود بودن را دوست دارد. یک ضرب المثل داشتیم که می گفت دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید.

در حالت کلی در زندگی باید به این نکته توجه داشته باشیم سفری که در مسیر هدف هست مانند سفرهای واقعیست

سفر انفرادی و به سمت یک مکان بدون تصمیم: شما یک روز صبح هوس می کنید به اصفهان بروید بلند می شوید چمدان را بر می دارید و به اصفهان می روید! در مسیر حالا یا با هر وسیله ای شده خود را به مقصد می رسانید در این جا ممکن است زیاد خوش آیند به مقصد نرسید. در مقصد ممکن است حالا فضای هتل یا آپارتمان به دست نیاورید. در شهر به خاطر بی برنامگی و …. از سفر خود نهایت استفاده و لذت را نمی برید.
سفر به صورت چند نفره: حالا به هر نحوی ممکن است افرادی باشند که چند بار دیگر این سفر را طی کرده باشند و به شما اطلاعات بیشتری بدهند و شما از این اطلاعات به گونه ای استفاده کنید تا سفر تان پر بار تر باشد.
ممکن است شما در یک هواپیما بنشینید که همه ورزش کار باشند و برای شرکت در مسابقه فوتبال داخل هواپیما باشند و شما برای یک کار تجاری خب مسلماً به شما آنچنان که باید خوش نمی گذرد. و بر عکس ممکن است شما بخواهید در یک نمایشگاه علمی شرکت کنید و در اطراف شما فقط تاجر هایی باشند که به دنلاب کس ب درآمد باشندو
سفر به صورت تور : سفر با افراد متخصص ، افرادی که تور بر گزار می کنند علاوه بر گذراندان دوره های تخصصی برای کارهای مسافری و دانستن قوانین شما را در همه جا یادی می کنند و این لذت بخش ترین نوع سفر است.
موفقیت هم یک سفر است.
قبل از اینکه به ادامه مبحث بپردازیم خواهش می کنم که یک دفتر و یک خودکار حاضر کنید.
حالا می خوام تا قبل از اینکه به فایل بعدی گوش بدید به سوال های زیر جواب بدید
مبداً سفر موفقیت شما کجاست
مقصد سفر موفقیت شما کجاست
همسفرهای این سفر چه کسانی هستند
آژانس مسافرتی موفقیت کجاست
هزینه سفر موفقیت چیست؟